Lampa de masa, Opviq, 780SGN2166, Ecru
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684284283469
Livrare curier - 29 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
166 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Capac PVC
Dimensiunea capacului: Ø30,5 h:16,5 cm
Inaltime totala: 44,5 cm
Lungimea cablului: 150 cm
Buton de pornire/oprire pe cablu
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Lungime | 28 cm |
| Lățime | 28 cm |
| Înălțime | 28 cm |
| Greutate | 0.88 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Ecru |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |