Lampa de masa, Opviq, 780SGN2163, Ecru
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684284283438
Livrare curier - 29 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
124 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Capac PVC
Dimensiunea capacului: Ø30 h:12 cm
Inaltime totala: 36 cm
Lungimea cablului: 150 cm
Buton de pornire/oprire pe cablu
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Lungime | 14 cm |
| Lățime | 14 cm |
| Înălțime | 28 cm |
| Greutate | 0.39 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Ecru |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |