Lampa de masa, Opviq, 780SGN2143, Bej
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8683742105503
Livrare curier - 29 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
122 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Baza din lemn
Diametrul abajurului: 15 cm
Inaltimea abajurului: 24 cm
Inaltime totala: 30 cm
Lungimea cablului: 1-1,5 metri
Tip soclu: 1 x E 14 Max 40 W
Caracteristici
| Lungime | 15 cm |
| Lățime | 15 cm |
| Înălțime | 24 cm |
| Greutate | 0.86 kg |
| Material | Textil |
| Culoare | Bej |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |