Lampa de masa, Opviq, 780SGN2106, Alb/Auriu
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8683742105138
Livrare curier - 29 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
115 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Cadru: Metal
Diametrul abajurului: 22 cm
Inaltimea abajurului: 14 cm
Inaltime totala: 37 cm
Lungimea cablului: 1-1,5 metri
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Caracteristici
| Lungime | 22 cm |
| Lățime | 22 cm |
| Înălțime | 14 cm |
| Greutate | 0.57 kg |
| Material | Textil |
| Culoare | Alb; Auriu |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |