Lampa de masa, Opviq, 780SGN2103, Crem/Negru
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8683742105107
Livrare curier - 29 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
281 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Cadru: Metal
Diametrul abajurului: 28 cm
Inaltimea abajurului: 15 cm
Inaltime totala: 38 cm
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Caracteristici
| Lungime | 28 cm |
| Lățime | 28 cm |
| Înălțime | 15 cm |
| Greutate | 0.95 kg |
| Material | Ratan |
| Culoare | Crem; Negru |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |