Lampa de masa, Opviq, 778OPV1116, Ecru
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684284265465
Livrare curier - 29 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
394 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Capac din fibră de sticlă
Dimensiunea capacului: 17 x 30 x 50 cm
Diametrul sticlei: 10 cm
Inaltime totala: 50 cm
Dimensiuni baza: Ø17 h:3 cm
Lungimea cablului: 200 cm
Tip soclu: 1 x G 9 Max 8 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Lungime | 10 cm |
| Lățime | 10 cm |
| Înălțime | 50 cm |
| Greutate | 3.71 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Ecru |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |