Lampa de masa, Opviq, 751ARL1136, Bambus, Bej
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684284142711
Livrare locker - 11.99 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
Livrare curier - 29 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
288 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Abajur din bambus
Dimensiunea capacului: Ø10-22 h:14 cm
Inaltime totala: 28 cm
Dimensiuni baza: Ø12 ore:10 cm
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Lungime | 25 cm |
| Lățime | 25 cm |
| Înălțime | 25 cm |
| Greutate | 0.95 kg |
| Material | Bambus |
| Culoare | Bej |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |