Lampa de masa, Opviq, 751ARL1135, Bambus, Crem / Bej
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684284142704
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
288 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Capac PVC
Dimensiunea capacului: Ø10-22 h:14 cm
Inaltime totala: 28 cm
Dimensiuni baza: Ø12 ore:10 cm
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Lungime | 25 cm |
| Lățime | 25 cm |
| Înălțime | 25 cm |
| Greutate | 0.95 kg |
| Material | Bambus |
| Culoare | Crem; Bej |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |