Lampa de masa, Opviq, 751ARL1133, Crema/Nuca
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684284142681
Livrare curier - 29 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
235 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Capac PVC
Dimensiunea capacului: Ø10-22 h:14 cm
Inaltime totala: 28 cm
Dimensiuni baza: Ø12 ore:10 cm
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Lungime | 25 cm |
| Lățime | 25 cm |
| Înălțime | 25 cm |
| Greutate | 0.95 kg |
| Material | Metal acoperit cu lemn |
| Culoare | Crem; Maro |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |