Lampa de masa, Opviq, 701CHD1570, Negru / Stejar
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684282104360
Livrare curier - 29 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
804 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
IP65
Diametru: 35 cm
Inaltime: 53 cm
Produsul este asamblat.
Tip soclu: 1 x 2 LED-uri de 4W
3000k / 80 lm
220 V
LED integral
Caracteristici
| Lungime | 35 cm |
| Lățime | 35 cm |
| Înălțime | 53 cm |
| Greutate | 3.8 kg |
| Material | Rachita |
| Culoare | Negru; Stejar |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Led |