Lampa de masa, Opviq, 701CHD1547, Gri
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684282104131
Livrare curier - 29 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
377 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Capac PVC
IP20
Latime: 18 cm
Lungime: 30 cm
Inaltime: 42 cm
Produsul este asamblat.
Tip soclu:1 x 24W Economisire energie E27
Produsul este asamblat.
220 V
Becul nu este inclus.
Caracteristici
| Lungime | 18 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Înălțime | 42 cm |
| Greutate | 3.46 kg |
| Material | Portelan |
| Culoare | Gri |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |