Lampa de masa, Opviq, 701CHD1545, Maro
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684282104117
Livrare curier - 29 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
417 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Capac PVC
IP20
Latime: 20 cm
Lungime: 33 cm
Inaltime: 40 cm
Produsul este asamblat.
Tip soclu:1 x 24W Economisire energie E27
Produsul este asamblat.
220 V
Becul nu este inclus.
Caracteristici
| Lungime | 20 cm |
| Lățime | 33 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Greutate | 2.22 kg |
| Material | Portelan |
| Culoare | Maro |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |