Lampa de masa, Opviq, 687HMY2492, Ecru / Crem
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283873340
Livrare curier - 29 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
450 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Șapcă din rafie
Dimensiunea capacului: Ø30 h:20 cm
Inaltime totala: 44 cm
Lungimea cablului: 150 cm
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220 - 240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Lungime | 40 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Greutate | 1.9 kg |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Ecru; Crem |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |