Lampa de masa, Opviq, 687HMY2484, Multicolor
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283804313
Livrare curier - 29 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
378 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Șapcă de catifea
Dimensiunea capacului: Ø25 h:20 cm
Inaltime totala: 38 cm
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220 - 240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Lungime | 33 cm |
| Lățime | 33 cm |
| Înălțime | 28 cm |
| Greutate | 1.73 kg |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Multicolor |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |