Lampa de masa, Opviq, 687HMY2479, Multicolor
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283804269
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
508 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Șapcă din rafie
Dimensiunea capacului: Ø33 h:25 cm
Inaltime totala: 52 cm
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220 - 240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Lungime | 33 cm |
| Lățime | 33 cm |
| Înălțime | 56 cm |
| Greutate | 2.64 kg |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Multicolor |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |