Lampa de masa, Opviq, 687HMY2473, Multicolor
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283804207
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
645 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Șapcă de catifea
Dimensiunea capacului: Ø35 h:23 cm
Inaltime totala: 52 cm
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220 - 240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Lungime | 42 cm |
| Lățime | 42 cm |
| Înălțime | 42 cm |
| Greutate | 2.11 kg |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Multicolor |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |