Lampa de masa, Opviq, 687HMY2458, Roz
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283782314
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
287 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Șapcă din rafie
Dimensiunea capacului: Ø20 h:15 cm
Inaltime totala: 30 cm
Lungimea cablului: 150 cm
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Lungime | 33 cm |
| Lățime | 33 cm |
| Înălțime | 28 cm |
| Greutate | 1.32 kg |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Roz |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |