Lampa de masa, Opviq, 687HMY2445, Ecru
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283782185
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
503 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Șapcă de catifea
Dimensiunea capacului: Ø30 h:20 cm
Inaltime totala: 43 cm
Lungimea cablului: 150 cm
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Lungime | 40 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Greutate | 2 kg |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Ecru |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |