Lampa de masa, Opviq, 687HMY2392, Gri/Alb
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283435876
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
439 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Abajur din bumbac
Diametru capac: 29,5 cm
Înălțimea capacului: 22 cm
Inaltime totala: 50 cm
Diametrul corpului: 17 cm
Înălțimea corpului: 27 cm
Lungimea cablului: 150 cm
Buton de pornire/oprire pe cablu
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Pictat manual
Caracteristici
| Lungime | 29.5 cm |
| Lățime | 29.5 cm |
| Înălțime | 22 cm |
| Greutate | 1.88 kg |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Gri; Alb |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |