Lampa de masa, Opviq, 687HMY2385, Alb/Negru
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283417568
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
301 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Abajur din bumbac
Dimensiunea capacului: Ø25 h:19 cm
Inaltime totala: 40 cm
Diametrul corpului: 30 cm
Înălțimea corpului: 21 cm
Lungimea cablului: 150 cm
Buton de pornire/oprire pe cablu
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Lungime | 30 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Greutate | 1.06 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Negru; Alb |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |