Lampa de masa, Opviq, 687HMY2372, Maro
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283348350
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
334 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
ȘAPCA DIN RAFIE
Diametru capac: 25 cm
Înălțimea capacului: 20 cm
Inaltime totala: 40 cm
Lungimea cablului: 150 cm
1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Lungime | 25 cm |
| Lățime | 25 cm |
| Înălțime | 20 cm |
| Greutate | 1.62 kg |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Maro |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |