Lampa de masa, Opviq, 687HMY2353, Crem
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283348169
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
411 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
ȘAPCA DIN RAFIE
Diametru capac: 33 cm
Înălțimea capacului: 15 cm
Inaltime totala: 50 cm
Lungimea cablului: 150 cm
1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Lungime | 33 cm |
| Lățime | 33 cm |
| Înălțime | 15 cm |
| Greutate | 2.19 kg |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Crem |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |