Lampa de masa, Opviq, 687HMY2304, Alb / Stejar
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684282478560
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
292 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Capac inclusiv înălțimea: 40 cm
Lățimea capacului: 25 cm
Tipul de priză: E 27 Max 40 W
Caracteristici
| Lungime | 40 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Greutate | 2.85 kg |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Alb; Stejar |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |