Lampa de masa, Opviq, 687HMY2288, Alb / Stejar
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684282478416
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
432 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Capac inclusiv înălțimea: 50 cm
Lățimea capacului: 30 cm
Tipul de priză: E 27 Max 40 W
Caracteristici
| Lungime | 33 cm |
| Lățime | 33 cm |
| Înălțime | 56 cm |
| Greutate | 2.85 kg |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Alb; Stejar |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |