Lampa de masa, Opviq, 687HMY2249, Bej
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684282427780
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
308 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Capac de frânghie
Latime: 24 cm Inaltime: 40 cm
Tip soclu: E 27 Max 40 W
Caracteristici
| Dimensiuni | 24x40 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Înălțime | 30 cm |
| Greutate | 2.66 kg |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Bej |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |