Lampa de masa, Opviq, 687HMY2224, Portocaliu
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684282427537
Livrare curier - 29 Lei (21-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
477 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Capac de frânghie
Latime: 33 cm Inaltime: 43 cm
Tip soclu: E 27 Max 40 W
Caracteristici
| Dimensiuni | 33x43 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Lățime | 33 cm |
| Înălțime | 56 cm |
| Greutate | 2.66 kg |
| Material | CORP CERAMIC |
| Culoare | Portocaliu |
| Tip bec | Incandescent |