Lampa de masa, Opviq, 687HMY2222, Crem
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684282427513
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
316 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Capac de frânghie
Latime: 24 cm Inaltime: 47 cm
Tip soclu: E 27 Max 40 W
Caracteristici
| Dimensiuni | 24x47 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Lățime | 33 cm |
| Înălțime | 24 cm |
| Greutate | 2.66 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Crem |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |