Lampa de masa, Opviq, 687HMY2215, Albastru
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684282427445
Livrare curier - 29 Lei (21-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
475 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Abajul din material textil
Latime: 30 cm Inaltime: 53 cm
Tip soclu: E 27 Max 40 W
Caracteristici
| Dimensiuni | 30x53 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Lățime | 33 cm |
| Înălțime | 56 cm |
| Greutate | 2.66 kg |
| Material | CORP CERAMIC |
| Culoare | Albastru |
| Tip bec | Incandescent |