Lampa de masa, Opviq, 687HMY2207, Albastru/Alb
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684282427360
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
380 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Abajul din material textil
Latime: 30 cm Inaltime: 45 cm
Tip soclu: E 27 Max 40 W
Caracteristici
| Dimensiuni | 30x45 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Lățime | 33 cm |
| Înălțime | 56 cm |
| Greutate | 2.66 kg |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Albastru; Alb |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |