Lampa de masa, Opviq, 687HMY2195, Multicolor
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684282427254
Livrare curier - 29 Lei (21-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
359 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Abajul din material textil
Latime: 20 cm Inaltime: 35 cm
Tip soclu: E 27 Max 40 W
Caracteristici
| Dimensiuni | 20x35 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Lățime | 33 cm |
| Înălțime | 24 cm |
| Greutate | 2.76 kg |
| Material | CORP DIN LEMN |
| Culoare | Multicolor |
| Tip bec | Incandescent |