Lampa de masa, Opviq, 687HMY2164, Kaki / Verde
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8683742496885
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
253 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Abajur din bumbac
Capac inclusiv înălțimea: 45 cm
Latime: 25 cm
Tipul de priză: E 27 Max 40 W
Caracteristici
| Lungime | 40 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Înălțime | 30 cm |
| Greutate | 2.85 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Kaki; Verde |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |