Lampa de masa, Opviq, 687HMY2141, Negru
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8683742496656
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
239 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Abajul din material textil
Latime: 13 cm
Capac inclusiv înălțimea: 36 cm
Lățimea capacului: 20 cm
Tipul de priză: E 27 Max 40 W
Caracteristici
| Lungime | 40 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Greutate | 4.75 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru; Auriu |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |