Lampa de masa, Opviq, 687HMY1492, Gri
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283654697
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
501 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Abajul din material textil
Dimensiunea capacului: Ø30 h: 15 cm
Inaltime totala: 44 cm
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Lungime | 40 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Greutate | 2.37 kg |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Gri |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |