Lampa de masa, Opviq, 687HMY1486, Bej
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283654635
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
377 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Capac Macrame
Dimensiunea capacului: Ø25 h: 20 cm
Inaltime totala: 40 cm
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Lungime | 33 cm |
| Lățime | 33 cm |
| Înălțime | 24 cm |
| Greutate | 1.73 kg |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Bej |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |