Lampa de masa, Opviq, 521SHN2263, Negru
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283207053
Livrare curier - 29 Lei (21-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
539 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Diametru capac: 15 cm
Marime: 30 x 18 x 60 cm
Dimensiuni baza: Ø18 h:2 cm
Lungimea cablului: 200 cm
Buton de pornire/oprire pe cablu
Tip soclu: 1 x E 14 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 30x18x60 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Lățime | 18 cm |
| Înălțime | 60 cm |
| Greutate | 1.93 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Tip bec | Incandescent |