Lampa de masa, Opviq, 521SHN2252, Alb/Negru
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283206940
Livrare curier - 29 Lei (21-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
545 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Dimensiunea capacului: Ø16 h:17 cm
Marime: 28 x 18 x 58 cm
Dimensiuni baza: Ø18 h:2 cm
Lungimea cablului: 200 cm
Buton de pornire/oprire pe cablu
Tip soclu: 1 x E 14 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 28x18x58 cm |
| Lungime | 28 cm |
| Lățime | 18 cm |
| Înălțime | 58 cm |
| Greutate | 1.84 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru; Alb |
| Tip bec | Incandescent |