Lampa de masa, Opviq, 347ZNY1103, Auriu
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283837380
Livrare curier - 29 Lei (21-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
553 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Abajul din material textil
Marime: 36 x 36 x 36 cm
Dimensiunea capacului: Ø7-34 ore:11 cm
Inaltime totala: 36 cm
Lungimea cablului: 200 cm
Buton de pornire/oprire pe cablu
Tip soclu: 2 x G 9 Max 8 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 36x36x36 cm |
| Lungime | 36 cm |
| Lățime | 36 cm |
| Înălțime | 36 cm |
| Greutate | 2.66 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Auriu |
| Tip bec | Incandescent |