Lampa de masa Micra, Candellux, 15 x 25 cm, 1 x E14, 40W, albastru/roz
Stoc epuizat • Brand Candellux • Cod 5906714834755
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becul nu este inclus
Clasa energetica: A++ - E
Tip soclu
E14
Caracteristici
| Înălțime | 25 cm |
| Diametru | 15 cm |
| Greutate | 0.24 kg |
| Material | Otel, abajur din textil si PVC |
| Culoare | Albastru/Roz |
| Putere | 40W |
| Stil | Romantic |
| Tip bec | Incandescent |
| Numar becuri | 1 bec |