Infuzor ceai, Westmark TeaTime, 1 L, sticla borosilicata/inox
Stoc epuizat • Brand Westmark • Cod 4004094248269
Alege un alt produs disponibil
Dupa ce frunzele de ceai sau fructele s-au infuzat suficient, ridicati pur si simplu filtrul si puteti savura ceaiul in tihna. Filtrul din interior, cat si capacul sunt fabricate din inox, fiind usor de intretinut.
Caracteristici
| Lungime | 16 cm |
| Lățime | 10.5 cm |
| Înălțime | 21 cm |
| Greutate | 0.46 kg |
| Material | Sticla |
| Capacitate | 1 L |
| Material produs | Sticla; Inox |
| Tip produs | Infuzor |