Husa pentru spalat incaltaminte, Brabantia, Wash bag, 46x23.5x25 cm, textil, alb/gri
Stoc epuizat • Brand Brabantia • Cod 8710755149641
Alege un alt produs disponibil
Protectie - prietenos pentru incaltamintea ta sport si pentru masina de spalat.
Dimensiune perfecta
Usor de folosit - inchidere cu fermoar si capac special pentru tirbuson.
Extra grija - baza cu strat de protectie din spuma moale.
Durabil - fabricat din materiale de inalta calitate.
Alegere mai sustenabila - 100% reciclabil dupa utilizare.
Caracteristici
| Lungime | 23.5 cm |
| Lățime | 46 cm |
| Înălțime | 25 cm |
| Greutate | 0.07 kg |
| Material | Textile |
| Culoare | Alb; Gri |
| Tip produs | Accesorii |
| Stil | Modern |