Glob pamantesc luminos decorativ, Excellent Houseware, 26x23x31 cm, USB, fier/PVC, negru/auriu
Stoc epuizat • Brand Excellent Houseware • Cod 8721037193535
Alege un alt produs disponibil
Glob pamantesc decorativ cu LED-uri albe.
Incarcare cu USB.
Lungime cablu: 1 metru.
Compozitie material: fier, PVC.
Caracteristici
| Lungime | 26 cm |
| Lățime | 23 cm |
| Înălțime | 31 cm |
| Greutate | 1.25 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Decoratiune luminoasa |
| Stil | Modern |