Ghiveci InArt House, 17 x 9 x 14.5 cm, ceramica, albastru/ivoriu
Stoc epuizat • Brand InArt • Cod 5207252068139
Alege un alt produs disponibil
InArt creeaza intotdeauna colectii echilibrate din punct de vedere estetic si functional, oferind obiecte unice, cu personalitate, potrivite pentru a transforma o casa intr-un camin.
Caracteristici
| Lungime | 17 cm |
| Lățime | 9 cm |
| Înălțime | 14.5 cm |
| Greutate | 0.71 kg |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Albastru/Ivoriu |
| Tip produs | Ghivece |
| Stil | Vintage |