Fotoliu, Mauro Ferretti, Sand, 65x57.5x76 cm, utilizare interior / exterior, plastic, mustar
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609384967
Livrare curier - gratuit (26-31 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
2.268 Lei
Inaltime sezut: 45 cm
Produsul poate fi utilizat atat in interior, cat si in exterior.
Caracteristici
| Lungime | 65 cm |
| Lățime | 58 cm |
| Înălțime | 76 cm |
| Greutate | 12 kg |
| Material | Plastic |
| Culoare | Mustar |
| Tip | Fix |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Fotoliu |
| Imprimeu | Uni |
| Stil | Modern |