Etajera de colt, Oranda, Creaciones Meng, 48x35x120 cm, fier forjat
Stoc epuizat • Brand Creaciones Meng • Cod 8434523253681
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Distanta intre rafturi: 38 cm
Caracteristici
| Lungime | 48 cm |
| Lățime | 35 cm |
| Înălțime | 120 cm |
| Greutate | 3.5 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Galben |
| Material produs | Fier |
| Tip produs | Etajera |
| Stil | Industrial |