Etajera de colt extensibila pentru baie York Telescopic, iDesign, 28x20.5x150 cm, otel, argintiu
Stoc epuizat • Brand iDesign • Cod 81492426868
Alege un alt produs disponibil
Bara de fixare se extinde de la 150 cm pana la 274 cm
Materialul este rezistent la rugina
Are picior antialunecare
Caracteristici
| Lungime | 28 cm |
| Lățime | 20.5 cm |
| Înălțime | 150 cm |
| Greutate | 2.86 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Argintiu |
| Material produs | Otel |
| Tip produs | Etajera |