Etajera de baie / bucatarie, Songmics, 33x33x96 cm, bambus, natural
Stoc epuizat • Brand Songmics • Cod BCB54Y
Alege un alt produs disponibil
Este usor de asamblat. Are suruburi anti-rugina si durabile ce pot fi instalate si dezasamblate in mod repetat.
Caracteristici
| Lungime | 33 cm |
| Lățime | 33 cm |
| Înălțime | 96 cm |
| Greutate | 3.4 kg |
| Material | Bambus |
| Culoare | Natural |
| Tip produs | Organizator |
| Stil | Modern |