Dulap rotativ cu pantofar si oglinda Roll, Tera Home, 44.8x44.8x180 cm, PAL, maro
Stoc epuizat • Brand Tera Home • Cod 8681875312270
Alege un alt produs disponibil
Material: 100% PAL melaminat
Grosime: 18 mm
Oglinda inclusa
Produsul necesita asamblare
Caracteristici
| Lungime | 44.8 cm |
| Lățime | 44.8 cm |
| Înălțime | 180 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Dulap |
| Stil | Modern |