Dulap pentru haine, Hanah Home, Terra 210, 137x210x52 cm, Alb
În stoc furnizor • Brand Hanah Home • Cod 8684284242305
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
3.656 Lei
Solicită mai multe informații
Dulap pentru haine
Grosime:18 mm
Maner metalic
Latime: 137 cm Inaltime: 210 cm Adancime: 52 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 137x210x52 cm |
| Lungime | 137 cm |
| Lățime | 52 cm |
| Înălțime | 210 cm |
| Greutate | 107.54 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Dulap |