Dulap pentru haine, Hanah Home, Rb-178, 210x210x52 cm, Alb mat
În stoc furnizor • Brand Rabi • Cod 8684283789290
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
4.937 Lei
Solicită mai multe informații
Dulap pentru haine
Grosime: 16 mm
MDF (18 mm) Usa acoperita cu folie PVC
Maner metalic, Agatatoare metalica
Margini din PVC de 0,8 mm
Asamblare ușoară cu sistemul Minifix
Latime: 210 cm Inaltime: 210 cm Adancime: 52 cm
Rafturi numeroase
Spatiu de depozitare suplimentar
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 210x210x52 cm |
| Lungime | 52 cm |
| Lățime | 210 cm |
| Înălțime | 210 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb mat |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Dulap |