Dulap pentru haine, Hanah Home, Nisan 1600-019, 130x183x45 cm, Nuc deschis
În stoc furnizor • Brand Miwood • Cod 8684283881925
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
1.991 Lei
Solicită mai multe informații
Dulap pentru haine
Grosime: 18 mm
Latime: 130 cm Inaltime: 183 cm Adancime: 45 cm
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 130x183x45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Lățime | 130 cm |
| Înălțime | 183 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Nuc deschis |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Dulap |